RADY ZAKAZNIKOM » KUPUJETE SISALOVY TERC ?
KUPUJETE SISALOVÝ TERČ ?

KUPUJETE SISALOVÝ TERČ ? Ponúkame Vám niekoľko informácií, ktoré Vám môžu pomôcť pri výbere.

Na trhu nájdete sisalové terče rôznych značiek ako NODOR, WINMAU, HARROWS a UNICORN a podobne. Rozdiely sú však minimálne.

Sisalový terč je vyrobený z prírodných materiálov ( SISALU ). Tento materiál je pod tlakom vytvarovaný do kruhového tvaru na požadovaný rozmer. Následne formou sieťotlače je na povrh nanesená farebná kombinácia jednotlivých segmentov. Do tohto momentu sa terče od seba takmer nelíšia. Rozdiely v jednotlivých typoch terčov sú najmä v prevedení, ako sú ohraničené jednotlivé číselné polia.

1. U základnej verzie terča je použitý klasický drôt okrúhleho tvaru. Ten je uchytený na povrchu terča vo viacerých bodoch. Je to najlacnejšia technológia a do tejto kategórie spadajú terče DB 180, STRIKER. Trošku lepšie prevedenie ponúka terč RADIUS

2. Stredná trieda sisalových terčov má jednotlivé číselné zóny ohraničené takisto drôtom, ale so skosenou hranou do trojuholníkového tvaru. Má to výhodu v tom, že drôt je dostatočne masívny a zároveň eliminuje možnosť nechceného odrazu šípky od terča. Nie je natlačený do štruktúry terča.

3. Vyššiu triedu tvoria terče ECLIPSE PRO, či PENTATHLON. Tieto terče majú číselné polia ohraničené tenkým pásikom, ktorý je zalisovaný do štruktúry terča. Opticky to zväčšuje rozmer jednotlivých polí, ale čo je hlavnou výhodou, redukuje možnosť odrazu šípky na minimum.

4. Najvyššiu triedu terčov tvorí ECLIPSE PRO HD. U tohto terča už zaregistrujete aj vyššiu kvalitu samotného povrchu terča. Zalisované okružie vymedzujúce jednotlivé číselné polia sú samozrejmosťou.

Poradie predajnoasti terčov v našom e-shope:

  1. ECLIPSE PRO
  2. STRIKER
  3. PENTATHLON
  4. ELKADART PROFESSIONAL
  5. ECLIPSE PRO HD
  6. RADIUS, DB 180
YzhjMDN